menu Menu


Partnerzy

FB

FUNDICIONES BALAGUER

To hiszpańska rodzinna firma pokoleniowa z historią sięgającą 1916 roku. Dziś zajmuje czołowe miejsce na świecie wśród producentów walców odlewanych metodą odśrodkową. Zakład produkcyjny wyposażony w największe i najnowocześniejsze w Europie linie produkcji odlewania walców zlokalizowany jest w przemysłowej części miasteczka Onil znajdującego się w malowniczej dolinie hiszpańskiej prowincji Alicante, na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Roczny plan produkcji zakładu wynosi ok. 14 000 walców, z czego 99% sprzedaży stanowi eksport do ok. 120 krajów na całym świecie.
KMH

KMH

To niemiecka firma zlokalizowana w dolnej Saksonii, w mieście Bassum. Istnieje na rynku od 25 lat i jest jednym z wiodących europejskich producentów modułowych systemów rurowych do transportu grawitacyjnego materiałów sypkich w skład których wchodzi kilka tysięcy elementów. Wszystkie oferowane rozwiązania znajdują swoje zastosowanie między innymi w przemyśle zbożowo-młynarskim, spożywczym, paszowym, chemicznym, farmaceutycznym, papierniczym i budowlanym. W całej swojej różnorodności elementów KMH istnieje wspólny mianownik: jakość. Wszystkie produkty KMH projektowane są przez dedykowanych specjalistów i wykonane z najwyższą jakością z zastosowaniem wszelkich zasad konstrukcji metalowych, zaawansowanymi metodami i za pomocą najnowocześniejszych maszyn. Dzięki temu doskonale spełniają potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Firma "BALAGUER EAST EUROPE" Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy KMH na rynku polskim.
MIX

MIX

Firma założona w 1990 roku w miejscowości Cavezzo, Włochy. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości urządzeń odpylających: filtrów wielkogabarytowych, punktowych i typu cartridge wraz z akcesoriami, systemów napowietrzania produktu, wentylacji silosów (nad- i podciśnieniowych), rękawów wydawczych, zasuw motylkowych i płaskich, zaworów odcinających oraz systemów kontroli silosowej. Produkty firmy MIX znajdują swoje zastosowanie w przemyśle zbożowo-młynarskim, paszowym, spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym.

Firma „Balaguer East Europe” Sp. z o.o. jest dystrybutorem produktów firmy MIX na rynku polskim.
OLOCCO

OLOCCO

Firma włoska, zlokalizowana w północnej części Włoch, w miejscowości Fossano. Od 1950 roku zajmuje się produkcją urządzeń i akcesoriów do transportu pneumatycznego takich jak: śluzy, zasilacze śluzowe, rozdzielacze dwudrogowe. Znajdują one zastosowanie w transporcie produktów sypkich, między innymi w przemyśle zbożowo-młynarskim, paszowym, spożywczym, chemicznym i produkcji plastiku w liniach technologicznych niskiego, średniego i wysokiego ciśnienia.

Firma „ Balaguer East Europe” Sp. z o.o. jest dystrybutorem produktów firmy OLOCCO na rynku polskim.


Brak informacji !
OK
zamknij